CLARA'S TALK I EPISODE #5

by - listopadu 29, 2019

    Krásný dobrý večer všem,

        Nová epizoda! tentokrát na téma Vánoc. Vzala jsem si k srdci vaše rady a epizodu udělala kratší, velmi ji sestříhala, aby nebyly mezery a hudbu dala jenom na začátek a na konec!
PS: Za huhlání se omlouvám, mám již několik dní rýmu, které se nemůžu zbavit + plus mi není dneska úplně dobře, ale měla jsem strašnou chuť i přesto podcast nahrát, tak snad se nebudete zlobit 😃
                                

+

 můj podcast  můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcast, Google Podast, Breaker, Overcast, Pocket cast, RadioPublic a Anchoru -> to je buď přímona aplikaci, nebo zde.


Soudcloud jsem zrušila, jelikož je tam omezená doba nahrávek pouze tři hodiny, pak už se musí měsíčně platit docela dost peněz. Říkala jsem si,že to stačí na těchto platformách, tak snad vám to nebude tolik vadit.  😇

 Xoxo Clara

You May Also Like

1 komentářů

  1. We do not guarantee you that by using a betting system you will have have} any better probabilities of profitable than those that don’t. There are a lot of betting methods on the market, promising huge prizes. We do not endorse those gross sales and we don't believe you'll be be} extra profitable you're be} going to buy|if you buy} one. Gambling is a well-liked pastime exercise, mainly outcome of} convenience offered by on-line playing. Roulette is found 카지노사이트 throughout the world, being a principal playing sport in France, the place casinos cut back their benefit to less than 1 p.c to entice huge bettors.

    OdpovědětVymazat

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...