MY FITNESS PROGRAM | RADY A MOJE ZKUŠENOSTI

by - května 07, 2017

Ahoj všichni,
dneska jsem si pro vás připravila článek o cvičení. Jelikož sama ráda cvičím, čtu různé články a tak, rozhodla jsem se, že i já udělám souhrn mého cvičení a dám vám motivaci. Takže až dočtete tento článek, sportovní oblečení a hurá na to!!!
 Jako první, bych tady chtěla ukázat nějaká videa, podle kterých cvičím, které mi hodně pomáhají a hlavně, které mě opravdu baví a motivují. 

 1. Jako první tu mám Danielle Peazer, která je pro mě velkou inspirací a mám jí strašně ráda. Její videa cvičím nejradši, protože je hrozně milá a taky vám dodává tu správnou energii. 

 Líbí se mi, že ve videích hraje hudba a Danielle s váma komunikuje. Je to moc příjemné. 

 PS: Dobře se při cvičení procvičíte z angličtiny!  1. Hip hop dance - Hip hop, ve kterém posilujete nohy a břicho. Také si užijete spoustu zábavy. 


2. FAT BURNING + TONING Full Body Perfect Workout - Všechna důležitá videa, pro posílení celého těla
                                                  2. Pamela Reif je moje další oblíbená fittnes girl, která mě podporuje předebším svým instagramem, ale i na youtube má pár svých videí, tak vám je sem přidám. Dokonce vydala i svoji vlastní knížku, kde mluví o cvičení a jídle. Bohužel je zatím jenom v němčině, ale příští rok, by měla vyjít v angličtině. 


 1.   10 MIN INTENSE AB WORKOUT - Posilování břicha, zad, rukou a nohou. 
                                       
                                      

 2 5MIN BOOTY & AB WORKOUT

                                        Výsledek obrázku pro pamela reif book3. Jako třetí a zároveň poslední tu mám youtuberku Chloe Ting, která má prostě skvělá videa a vy ji musíte sledovat. 

 

Má ještě spoustu dalších videí, ale to bych vám to tu zaplnila! 😊😊😊


 Aplikace


 Denní cvičení ZDARMA - je moje oblíbená aplikacek, kde si můžete vybrat, co chcete posilovat a nic za to neplatíte. K tomu vám to počítá kalorie, které jste spálily a funguje i bez připojení na internet, takže tahle apolikace za mě má 1!
 Tohle bude asi vše, takže doufám, že jste našli inspiraci, a že vás tento článek nenudil. 

 Xoxo Clara 

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ahojky. Máte prosím zkušenost s tímto běžícím pásem? Chci si ho koupit do bytu. Je to dobrý nápad? :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, omlouvám se pozdní odpověď, nějak jsem na blog bohužel přestala mít čas, takže na komentáře nekoukám, každopádně s odpovědí nepotěším, s běžícími pásy nemám žádnou zkušenost, a tak bych sama za sebe radši nic neradila 😊

      Vymazat

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...