MY INSPIRATION #1

by - dubna 04, 2017

Ahoj všichni,

 jak jste si již mohli přečíst, dnešní článek bude o mojí isnpiraci. Rozebereme si tu každé téma, každou sociální sít. Prostě a jednoduše to, co mě inspiruje. Tento článek tak bude rozdělený na více částí, takže brzy čekejte číslo 2!

 Jako první, bych tu uvedla několik autorů, kteří dělají covery na youtube, protiže jedna z mých zálib je zpěv a oni mě isnpirují k tomu, abych v tom pokračovala. 

 1.  Megan Nicole

 Její tvorba je úžasná. Můj nejoblíbenější videokli od ní je Can't stop the feeling. 
2. Madilyn Bailey

 Toto je další dívka, která má úžasný hlas. Je mi moc sympatická a ráda jí poslouchám, když mě něco trápí, nebo štve. 
Jako druhý bod tu mám celebrita, která pro mě něco znamená. Jelikož jich mám hodně, napíši sem jenom jejich jméno a dám k mim fotku, kdybyste náhodou nevěděli o koho se jedná. 

 1. One Direction 
 Výsledek obrázku pro one direction

 Oni jsou prostě moje jednička. Moje inspirace a nevím, co bych bez nich dělala. Díky nim, jsem taky objevila interprety, které jsem do teď neznala. Jako třeba další kapelu, co teď uvedu. 

 2. Little Mix

Výsledek obrázku pro little mix Little mix, je jedna z věcí, co mě nutí každé ráno vstát a užívat si života. A za to jim chci poděkovat. 

 3. Pink Angels
Výsledek obrázku pro pink angels 
Doufám, že nikdo z vás, se nebude smát tomu, co teď řeknu, nebo že jsem je sem vůbec napsala. Hodně lidí, je nemá rádo a já nechápu proč... Jsou to fajn holky, které jsi jdou za svým snem. A musíme říct, že se jim to daří. Jen málo skupin, spolu prožije tolik let, jako oni a to, že jsou z české republiky a porosazují se i ve světě, nebudu komentovat. Moc jim to přeji!

 4. Against The Current

 Výsledek obrázku pro against the current

 Je snad ani nemusím komentovat. Jou boží!


 Jako další a poslední inspirsci pro dnešní článek, je fittnes. U toho mám jen dva zástupce, ale snad to nevadí...

 1. Pamela Rf

Související obrázek

 Ona je porstě moje ikona. Díky ní, jsem se znovu dokopala k cvičení a strašně mě to chytlo. Mmá jí moc ráda. Ozvěte se porsím do komentářů, jestli ji znáte. 


 Xoxo Clara

You May Also Like

2 komentářů

 1. Pamelu sice neznám, ale už jsem na ní párkrát narazila je naprosto nádherná! Little mix miluju už spoustu let! Mezi mé idoly patří Ariana Grande, Gigi Hadid (promiň, vím že ji nemáš ráda :D) a všecny Kardashianky!
  Super článek! :) <3
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. @jories Little mix a Kardashianky jsou prostě život! Děkuji za komentář 😀❤

  OdpovědětVymazat

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...